Kariera

Z uwagi na prężny rozwój firmy poszukujemy chętnych do pracy w charakterze

Agent Nieruchomości

Miejsce pracy: Rzeszów

Wynagrodzenie: 8 – 10 tys. zł

PRACA DLA OSÓB, KTÓRE LUBIĄ POŁĄCZENIE PRACY W BIURZE I TERENIE.

Wysokie wynagrodzenie prowizyjne dla osób posiadających doświadczenie zawodowe w obsłudze rynku nieruchomości. Warunki współpracy ustalane będą indywidualnie. Maksymalny pułap zarobków jest uzależniony wyłącznie od własnego zaangażowania i liczby przeprowadzonych transakcji

Oferujemy:

  • najwyższe prowizje sprzedażowe na rynku
  • elastyczny czas pracy
  • wyposażone biuro w Rzeszowie
  • profesjonalne narzędzia pracy: telefon, komputer, aparat fotograficzny,
  • skuteczny marketing wspierający sprzedaż
  • dostęp do biblioteki firmowej
  • profesjonalne wdrożenie i szkolenia rozwojowe
  • możliwość korzystania z samochodów firmowych
  • opiekę merytoryczną i prawną nad prowadzonymi transakcjami
  • możliwość wyboru preferowanego segmentu klient

Podstawowe wymagania:

  • samodzielność, systematyczność, zaangażowanie
  • komunikatywność
  • wysoka kultura osobista
  • doświadczenia w sprzedaży i obsłudze klienta
  • umiejętności negocjacyjne i sprzedażowe
  • umiejętności pracy w zespole
  • prawo jazdy kategorii B oraz własny samochód
  • posiadania własnej działalności gospodarczej

Podstawowe zadania:

  • aktywne pozyskiwanie klientów
  • budowanie długoterminowych, dobrych relacji biznesowych
  • przygotowywanie ofert i prezentacje nieruchomości
  • obsługa transakcji obrotu nieruchomościami
  • kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy
  • prowadzenie marketingu nieruchomości zgodnie ze strategią firmy
  • organizacja cyklu sprzedaży i marketingu własnej bazy ofert nieruchomości

Oczekujemy od Ciebie:

  • kreatywności, zaangażowania i zapału do pracy
  • gotowość do podnoszenia kwalifikacji
  • sprawnego zarządzania czasem własnym i innych osób
  • umiejętności skutecznej komunikacji i pracy pod presją czasu
  • samodzielnego rozwiązywania problemów i elastyczności w działaniu
  • odpowiedzialności za wykonywaną pracę i jej efekty

Prosimy o przesyłanie CV na adres email biuro@marbelnieruchomosci.pl wraz z następującą klauzulą;

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb rekrutacji na stanowisko Agent Nieruchomości przez firmę  Marbel Nieruchomości z siedzibą w Rzeszowie (35-105), ul. Przemysłowa 5, REGON 382239802, NIP 8133264481, zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U.2018.1000).”

Administratorem danych jest Marianna Rabczak prowadząca działalność gospodarczą pod firmą “Marbel Nieruchomości” pod adresem Rzeszów (35-105), ul.Przemysłowa 5, REGON 382239802, NIP 8133264481. Dane są przetwarzane w celach rekrutacyjnych i będą przetwarzane w celach kontaktowych. Przysługuje Pani/Panu prawo: dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, cofnięcia zgody w każdym czasie.